piątek, 7 stycznia 2011

Witam :)

Hej, znowu mnie nie było. Ale to wszystko związane z brakiem czasu. W szkole wcale nie tak kolorowo jak sie zapowiadało. yhym.. Trzy 1-ki na półrocze. Świetnie poprostu i to jeszcze z Fizyki, Historii i Biologii. Muszę sie wziąść za naukę. Moje trzy SUPER postanowienia na Nowy Rok:
  • schudnąć 8 kg ( żeby waga pokazała 50 kg )
  • wziąść się do nauki, chcę być szczęśliwą posiadaczką średniej min. 3,45 
  • rzucić nałóg 
W związku wszystko w porządku, Sylwester spędzony w miłym towarzystwie tzn. ukochanego, siostry.Wczorajszy dzień zaczał sie marnie z powodu "tych dni", ale powiem że bardzo miło się zakończył bo przyjechał mój skarb. Uciekam pomóc mamie w robieniu kolacji. Mam nadzieje że teraz będę częściej Tu zaglądała. Do usłyszenia.

PS : To pare fotek z sesji listopadowej 






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz