sobota, 8 stycznia 2011

Dzień dobry. :) Pogoda za oknem przybijająca z łóżka nie chce się wstawać, dlatego ja  wyszłam dopiero w południe. Szybki prysznic i czekam na mojego ukochanego. W domciu spokój Julka (siostrzenica) śpi więc można się odprężyć. Jutro czeka mnie ciężki dzień. Na 13:00 do Domu Kultury na WOŚP, tak tak jestem wolontariuszką i będę zbierała pieniążki dla tych cudownych dzieci. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu   dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Więcej na www.wosp.org.pl w zakładce CO?GDZIE?KIEDY?tam dowiecie się wszystkiego. Uciekam się wymalować. Miłego Dnia. :)
 

1 komentarz: