wtorek, 4 maja 2010


Hej, w szkole całkiem sympatycznie jestem po zaliczeniu z muzyki, została mi tylko matematyka ale poradzimy sobie. Wychowawczyni powiedziała dzisiaj całej klasie że jest w ciąży i że prawdopodobnie się nie zobaczymy we wrześniu :( Troszeczkę sie zmartwiłam i ucieszyłam, odejdzie od nas na 6 miesięcy, ale będzie miała swoja pociechę :)  Pocieszając nas oznajmiła że mamy zbierać kasę na wycieczkę, szkoda tylko że ona będzie dopiero w czerwcu 2011 :/ Ale co poradzić z baby nie pojedziemy. Dodaje jeszcze zdjęcie nieba zrobione przeze mnie. Do jutra !!


1 komentarz: